Kilo Aldıramıyorum

Kayagokhan17

Merhaba, kızım hiç kilo almıyor. Kısırlaştırma ameliyatından 4 ay geçti veteriner ameliyattan sonra kilo artışı olabilir demişti fakat hiç artış yok. Sevince kemiklerini hissediyorum. İştah açıcı falan kullandım ama kilo aldıramadım bir türlü. Onu zayıf görünce üzülüyorum, mamasını da güzel tüketiyo yememezlik yapmıyo ama hep aynı kilosu

5 CEVAP

stellabennett

maması hangi marka acaba belki içerik açısından yaramıyordur kedinize

izmirle

Genetik bir özellikte olabilir anne baba zayıf olan kediler genel olarak kilo almıyor. Kitten maması verip durumu gözlemleyin.

Kayagokhan17

Nd kullanıyordum, kısırlaştırma sonrası proplan' a geçtim.

Palyaco

Ödül mamaları gimcat ve meo sıvı puding kullanın kilo icin

Salihaylmz

Kac kilo acaba?
Bir de kısır mamaya geçtiniz mu