Ya Korkuyorum Artık ?

yumak_bey

Gerçekten bıkmış durumdayım kedime bir şey olsa hemen kendimi suçlayacağım o derece yoruldum, gak diyor bir şey mi oldu, guk diyor kabız mı, miyavlıyor bi yerine kıymık mı girdi? Çok kafaya takıyorum iyi bakamıyorum mu diye düşünüyorum, genel kontrol yaptıracağım bir ara :( İçinden gluk diye sesler çıkıyor ıg mıg falan böyle değişik. Ödüm bokuma karışıyor çok affedersiniz, ne yapacağım ben böyle? 😞😞

9 CEVAP

Palyaco

Cok şu içtiyse oluyor kedilerde o sesler korkmayın

betulbakioglu

bende sizin gibiyim ama takmamak lazım yani her haraketinde anlam cikarmamak lazim hastaligini dusunurseniz basiniza gelir kediyi hasta edersiniz takmayın

fcylan

Bende de var bu, biraz kontrol altına almaya başladm yavaş yavaş, ne kadar panik yaparsam o kadar sorun çıkıyor gerçekten. Mesela vitaminler, maltlar kaliteli yaş mamalar deyip gözünün içine bakıyorum bir şey olmasın diye, çocuğum gidip ayakkabı altı yalamaya çalışıyor...
Ne kadar stres, telaş yaşarsak o kadar sorun görüyoruz. O yüzden ihmal etme seviyesinde olmadan, hastalık endişesinden kurtulup akışa bırakmalıyız.

Mehmetneroo

Bende Nero'yu annesiz büyüttüğüm için sizi çok iyi anlıyorum ama bir yerden sonra alışıyorsunuz . Önceden miyav dese bir şey mi oldu diye pimpirikli şekilde üstüne düşerdim. Hatta kısırlaştırma operasyonunda klinik kapısının önünde sünnet annesi gibi ağlamıştım 😂
Ve o sesler bence çok fazla sıvı tüketiminden kaynaklı

yumak_bey

evet çok su içiyor günde iki tas bitiriyor 600ml falan ortalama içtikten sonra çıkıyor o sesler bazen çünkü çok fazla içiyor ve bir anda yani

yumak_bey

aynen :((

natasha_nk

Kediler hıçkırık tutabilir ************ yediyse yada çok su ictiyse hıçkırık oluyor

yumak_bey

doğru söylüyorsunuz hepiniz birde başa çıkabilsem..

yumak_bey

ya hahah ben ağlamadım da her kedi ve köpek gözleri açık uyuyormuş anestezide bilmiyordum ağlayacaktım öldü sanmıştım 😅 Allah korusun hiçbir yavrucak ölmesin.. ❤️🙏🏻