Yavru Kedi Maması

iremm66

4 tane 2 aylık yavru kedilerim var anneleri sütren kesmeye başladı çok nadir emziriyo ek gıdaya geçtiler ama yavru kedi mamasi verdim yemediler yaş mama aldım onlara uygun onu yediler kuru mamanın üsrüne döküp verdim yine sadece yaş mamasını yediler sadece yaş mama vermek istemiykrum sürekli onu verirsem onlara da zararlı olur başka hangi ek gıdaları denemeliyim ve kuru mamaya nasıl alıştırabilirim( farklı markalarda kuru mamada denedik)

3 CEVAP

Salihaylmz

Kuru mamaları kırıp vermeyi deneyin
Çok yaş mama vermeyin çünkü alışabilirler
Hangi mamayı aldınız acaba bazı yavru kedi mamaları 2 aylık kedi için uygun olmuyor da

iremm66

advance kitten den verdim başka markalarda denedim ama yemiyolr

Pollythelilly

Vet tavsiyesiyle yavru kedimi kuru mamanın üzerine tavuk suyu ekleyerek yumuşatıp alıştırmıştım.Benimki alışmıştı siz de deneyebilirsiniz