Vitamin Kullanımı Hakkında

bobby34

arkadaşlar biliyosunuz vitaminin fazlası zarar ve zaten kaliteli mama kullanan hem de sağlıklı bir kediye vitamin kullanılması önerilmiyor benim kedimde gayet sağlıklı hiçbir sıkıntımız yok şuan bu aralar tüy dökümü arttı sadece ama ben önlem amaçlı biofeline urinary+d tabletinden sipariş verdim bu tabletin içinde de vitamin var galiba acaba kullanımda herhangi bir sorun çıkar mı

2 CEVAP

Sezgek

merhaba kullandığınız tablette fazla bir vitamin yok zaten K vitamini ve A vitamini olduğu yazıyor netten baktığım kadarıyla kullandığınız mama içerisindeki vitaminlere bakarak kullanacağınız miktara kendiniz karar verebilirsiniz ama tüy dökümü için asıl kullanmanız gereken çinko ve bitoin takviyesi bir de d vitamini

Salihaylmz

Urinary ile tüy dökümü pek alakalı değil aslında
O vitamin idrar yolları için kullanılıyor