Bu Fiyatlar Normal Midir Çıldıracağımm

Willy-Wonka

Arkadaşlar erkek kedi kısırlaştırma işlemi için bir veterinerden 1200 kan ve hemogram testi + 1100 tl işlem fiyatı aldım bugün gerçekten normal mi? Başka bir veteriner de 1200 dedi kan testi dışında

24 CEVAP

hasannn61

Fatih Hayvan hastahanesinde her şey dahil 600 tl. Ve çok iyi bir hastahane tavsiye ederim

Warriorsans

Fatih hayvan hastanesinde gaz anestezi dişi kedimi kan tahlili ve ameliyat sonrasında antibiyotik dahil 500 tl ye yaptırdık geçen ay. Her şeyden aşırı memnun kaldık bizim için çok güzel geçmişti kedim hiç ameliyat olmuş gibi değildi eve geldiğinde gayet mutlu oyunlar oynuyordu. Dikişi estetik değildi ama hemen iyileştiği için ben evde kendim aldım dikişlerini ( bu konuda tecrübem olduğu için yaptım yoksa bilmeyen kimse yapmasın) hem veteriner stresinden de kurtuldu. Erkek kedi 400 demişlerdi geçen ay

Willy-Wonka

Hangi şehirdeyseniz oraya geliyorum cidden öğrenci bu fiyatları nasıl ödesin....

Gimlihanim

Ben daha iki gün önce fiyat aldım. Şehirden şehire değişiklik gösteriyor tabi. Hemogram ve biyokimya hariç 500 tl dediler erkek kedi için.

hannnngggg

peki ben dün klinikte ne gördüm kedi veya köpegin kilosuna göre kısırlastırma ücreti değişiyor saçmalığa bakar mısınız benim gördüğümde 1250 den başlıyordu

reinefee17

Ben geçen sene yeni yıldan 15 gün önce 400 TL gibi bir fiyata erkek kedimi kısırlaştırdım eve geldi bir kaç saat sonra hareket etmeye başladı ama hemogram vs ne olduğunu dahi bilmiyorum

Palyaco

Erkek kedi 750 tl suan testler hariç cayirova da animal home

simbakedi

evet erkek kediler boyle artik. en yygun istanbulda 1100e rastladim kan tahlili+gaz anestezi+dikissiz ameliyat olarak. kediyi de birkac saat icinde aliyorsunuz. eylul sonu mu ne ben 650ye yaptirmistim :D nakit 1000tl diye biliyorum eger size uyuyorsa ve istteyseniz sorun derim. gayrettepe sekerci veteriner klinigi

Willy-Wonka

Hepinize teşekkürler fatih hayvan hastanesini ben de çok duydum herkes çok memnun fakat kişisel aracım yok metrobüs otobüsle kedim çok stres oluyor ben de taşırken çok zorlanıyorum bahçelievlerde fatihe tövbe gidemem 😅😅😅 Kan tahlili yaptırmak konusunda ısrarcıyım riske dahi atamam fakat etkek kedilerin işlemi aslında basit olduğu için etkilenir etkilenmez mi bilemiyorum

simbakedi

gayrettepede donuste bence metro, metrobus falan kullanirsiniz zaten baygin oluyorlar kadkjswkjdje

Willy-Wonka

Arkadaşlar hep gittiğim veterinerden kan testi+işlem ücreti 900 tl aldım tamamdır 👍🏻 Sizlere ek olarak sormak istediğim, veterinerimiz kısır kedi mamasına geçiş yapılacak sonrasında dedi ama benim şuan 2 kg bir kitten mamam var açılmış o bitene kadar geçilmesi şart mıdır

cat_expert

@Willy-Wonka hemen geçiş yapmanıza gerek yok elinizdeki mamayı bitirip geçiş yapabilirsiniz.

edmrcglu

geçen yıl konyada dişi erkek toplam 850ye yaptırdım yakınsanız yeni yılla zamlanmıştır tabi ama max 600 olduğunu düşünüyorum

huqi

Esenlerden bi tanıdığım bi kaç gün önce sokakta kuyruğu tıraşlı bir kedi buldu. Kedi'nin gözlerinde de problem varmış meğersem ameliyatlık yani.
Kuyruğunda da mantar varmış, muhtemelen evden atıldı kedi. Kısırda değildi, gözünden ameliyat olacağı için anestezi almışken kısırlaşmasını da yapmış hekim.
Fındıkzade veteriner kliniğinde 350₺ vermiş erkek kedi.
Muhtemelen tahlil yapmadılar ama kedi şu an çok iyimiş, orada yaptırmak istersenizde tahlil yaptırın bence. Bu arada yine bi tanıdığımda çoğu zaman o kliniğe getiriyormuş sokaktaki hasta kedilerini. Genel olarak uygun fiyatlı bir klinik.

Pikapru

Ya bu fiyatların ucu çok açık oluyor. Bulunduğunuz konum, veterinere bağlı değişkenlik gösterebiliyor. Burada hayvan hastanesi var mesela testler + kısırlaştırma dişi için 650, erkek için 550. İlçede bir kliniğe sordum hemogram 200, biyokimyanın her parametresi için 50, kısırlaştırma da dişi 700, erkek 400. Başka yere sordum tüm testler dahil + gaz anestezi dişi 900, erkek 800. Ama özellikle bu sene zam gözle görülür bir şekilde hissettirdi kendini ki herkes haklı da :(