Hangi Mamalar Nerede Üretiliyor

Gkcnmr

MERHABALAR. KEDİ VEYA KÖPEKLER İÇİN ÜRETİLEN MAMALARIN HANGİ ÜLKELERDE ÜRETİLDİĞİNİ, YAZILI OLAN MAMA İÇERİKLERİNİN NE KADAR GÜVENİLİR OLDUĞUNU MERAK ETTİM AÇIKÇASI.

1 CEVAP

AhsenAise

Yerli / yabancı tüm mamaların içerik kısmında yazanlar şahsen itibar etmediğim kısım, Netflix de kaldırılan ,kedi maması gerçekleri isimli belgesel de kedilerimiz açlıktan ölse dahi asla kuru / yaş hazır mama vermememiz gerçeğini gözler önüne seriyordu,tabiki firmaların baskısı neticesinde kaldırıldı o belgesel
Tam bu nedenle ,marka, menşei ,içeriği fark etmeksizin her mama aynı ,kullanılan kimyasallar ve katkı maddeleri nedeniyle bazısı bazı kedilerde kısa vadede soruna yol açarken ,daha uzun vadede daha ciddi hastalıklara neden oluyorlar ,bu nedenle hangi marka mama alırsanız alın mutlaka ev yapımı yaş mamalar ile, yumurta yoğurt kefir ile destekleyin