1 Yaşından Büyük Kedilerde Aşılar

Aysenuraslan2

Merhabalar, mahallemizde 1 yaşından büyük güzel bir dişi kedimiz var. Bizimkileri gördükten sonra o da o kediyi sahiplendi. İç duış parazit olmuş ama arkadaşım diğer aşılar hakkında bilgi almayı unutmuş .Fakat kedi 1 yaşından büyük kısır bir kedi aşıları hiç yok. Karma aşı vs. Büyükken de yapılabiliyor mu ?

3 CEVAP

Palyaco

Yapılıyor

Superisi814

Elbette yapılıyor..

TekirKediMia

Evet karma aşılarını yaptırabilirsiniz. İç dış parazit yapıldıktan 1 hafta sonra yapılıyor. 1 yaşından büyük veya küçük olması önemli değil, aşılarını yaptırmalısınız.