Mama Çadırı Alışveriş Yapan Var Mı ?

PofudukLeo

Merhaba , aradığım ürünleri tesadüfen bu sitede daha uygun fiyata buldum ancak , satıcı hakkında bilgi sahibi değilim. Bilgisi olan arkadaşlardan görüşlerini rica ediyorum.

6 CEVAP

teddybal

Google'a yazınca ( https://g.co/kgs/G3LrG5 ) mekan yorumlarında sitesi hakkında bir şeyler de çıkıyor ama ne kadar güvenilir onlara bilemiyorum, bu arada ben ilk kez duydum adını.

PofudukLeo

Ben de tesadüf keşfettim Google yorumlarını okudum. Yakın zamanda kötü bir yorum yok gibi. Denemek için tester mama aldım :)

Merhaba urun elinize ulaştı mı bende gördümde siteyi:( alışveriş yapacağım kararsız kaldım

PofudukLeo

Merhaba ben herhangi bir sorun yaşamadım. Orijinal ürün geldi, skt sorunu da yoktu. Gelen faturayı kontrol ettiğimde sitenin Alo mama firmasına ait olduğunu gördüm. İkinci siparişimi de verdim ve yine memnun kaldım.

Bazı sitelerde adı "Alo Mama İstanbul" olarak geçiyor. ND kedi maması almıştım, fiyatı çok uygundu, ama orjinal değildi, iade ettim.

teddybal

@Boncuk-Duman Alomama İstanbul, Exclusion'ı satan firma değil mi, sahte Nd mi satmış şaşırdım, peki size ne dediler hata kabul ettiler mi?