Kedi Sdma Testi Hangi Şehirlerde Hangi Kliniklerde Ve Ücreti Nedir?

Sorumun cevabı hakkında bilgisi olanlar paylaşabilir mi lütfe.n hatta yaptıran tecrübesi olan kişiler de yazar anlatırsa sevinirim yine kan alınarak mı bakılıyor sonucu ne kadar sürede çıkıyor güvenilir bir test mi vs.

2 CEVAP

Anonymus985465

9 taşındaki kedimi böbrek yetmezliğinden tahayyül edilemez acılar içinde kaybettikten sonra aynı yaştaki kardeşine 6 ay önce SDMA testi yaptırmak için veterinerim kedimin kanını İstanbul'daki laboratuvara gönderdi. Hatırladığım kadarıyla laboratuvarın adı Vetlab. Fiyatı laboratuvar belirliyor.
Geçmiş olsun dilekleimle.

çiçek kelebeğim 3.5-4 yaşlarında daha idiyopatik sistiti var. biyokimyasına baktırdım sistiti başladığında çok iyiydi sonucu fakat her yerde erken teşhis için sdma görüyorum bulunduğumuz şehirde haberi olan klinik yok gibi. ankara yı aradım biraz aynı şekilde bulamadım. istanbulda yaptığını googledan öğrendiğim bir kliniğe de telefonla ulaşamadım :') siz hangi şehirdeydiniz de istanbula laba gönderdi hekiminiz acaba. arada bir ben de bu testi yaptırmak istiyorum biyokimya yerine.