Kedimin Karnından Ses Geliyor.

Mia2021

Arkadaşlar az önce yatağa geçerken sessizlik oluştu kedimin karnından sesler geliyor böyle bizde olur ya bağırsak lardan geliyor sanırım . Kötü birşey mi bilmiyorum başına gelen var mi

3 CEVAP

Willy-Wonka

Yeni mama yediyse onu sindiriyor olabilir, karnı açsa gurulduyor olabilir, fazla hava yutmuş olabilir ki bu da gaz yapabilir. Tuvaletini kontrol edin ishal mi diye. Bir kere benimkinin karnından sesler geliyordu farketmiştim sonra kanlı ishal oldu. Parazit varmış meğer antibiyotik kullanmıştık. Tabi bunlar ihtimal siz kontrol edin diye diyorum her zaman komplike bi sebebi yok bence karın sesinin

Palyaco

Kedilerde hirilti sesi olur yavruluk döneminde 1 yaşına kadar

Yesilyesil9

Normal bir guruldamadır umarım