Kedimi Kısırlaştırdım

Kedimi kısırlaştırıyorum 2 kedim var biri hâlâ yavru evde yalnız kaldıklarında başlarında duramıycam çok kavga ediyorlar ne yapmalıyım ayrı odaya koysam kısırlaştırdığımı sorun olur mu. Bide kısırlaştırdıldan sonra neler yapmalıyım neye dikkat etmeliyim

4 CEVAP

betulbakioglu

ayrı odaya koyun tabiki

Pikapru

Kısırlaştırdığınız kedinizin dikişleri kapanana kadar ayrı tutarsanız daha iyi olur bence oyun oynarken ya da kavga ederken açılma ihtimali olabilir

Çok teşekkür ederim

Salihaylmz

Kısırlaştırdıktan sonra anestezi geçene kadar ayrı odada tutun zarar verebilirler birbirlerine
Ondan sonra da yavaş yavaş tekrar tanıştırmaya çalışın derim belki daha iyi anlaşmaya başlarlar