Kedi Tüyü Tutmayan Kumaş Türleri

AnbuShino

Arkadaşlar bilgisayar masası için bir mat almayı düşünüyorum da şu anki matım çok fazla kedi tüyü topluyor keçe olanlar nasıldır biliyor musunuz kullananlar var mı hiç birde çamaşır makinesinde kedi tüylerini toplayabilmenin bir yolunu bilen var mı acaba

2 CEVAP

Yesilyesil9

Sağlam bir ıslak mendil çamaşır makinasına atabilirsiniz topluyor

Gunesyildirimm

Yeşil pati şeklinde makineye atılan ve tüyleri toplayan bir ürün görmüştüm t r e n d y o l da ancak adını hatırlamıyorum maalesef. İnternete aratarak bulabişirsiniz belki. Ya da tren dy ol da biraz gezinseniz evcil hayvan kategorisinde çıkar diye düşünüyorum