Kedimin Kafasındaki Şey

az önce kedimin kafasında böyle bi şey gördüm bu nedir

4 CEVAP

Sezgek

Bölgesel tüy kaybı yaşamış bir çok nedeni olabilir stres alerji mama yetersizliği vitamin eksikliği mantar başlangıcı biraz daha detaylı bilgi verirseniz daha çok yardımcı olabiliriz

diğer kedim bir süredir tedavi görüyor,her gün veterinere gidiyor dün de idrar sondası çıktığı için evin içinde rahatça dolaştı.fotoğrafını attığım küçük kedim büyük kedim gelince tıslayıp yabancıladı bugün de kafasında bunu gördüm

Sezgek

O zman stres kaynaklı gibi duruyor diğer kedinizi. Üzerine yabancı kokular siniyordur küçük kediniz de tanıyamamıştır büyüğü en iyisi bir süre ayrı tutun onları tedavisi bitip veterinere girmeyi bırakınca küçüğün kokusu olan bir şeyleri büyüğe sürüp birleştirirsiniz ikisini de geçmiş olsun

Ozzey

Merhaba.
Diger kedi yapmis olabilir. Ama sanki dokuntu var gibi deride tam net cikmamis. Stresini azaltmak lazim tum rahatsizliklar stresle ortaya cikiyor ne yazik ki. Digeri de hasta o da hassas olmasi normal. Insallah duzelir ikisi de gecmis olsun.