Yaş Mama Bilgisi

Scottishthor

Kısır kedime ayda kaç defa yaş mama vermeliyim

8 CEVAP

Palyaco

Haftada iki bol sulu yasmamalar

Warriorsans

İçeriği kaliteli jölesiz bir yaş mamayı ne kadar çok verirseniz o kadar iyi bence. Ben haftada 1 2 kez yaş mama 1 2 kez evde haşladığım etlerden haftada 1 yada 15 günde 1 de yumurta haşlayıp veriyorum. Haftada 1 2 kez de yoğurt veriyorum evde mayalanmış.

Scottishthor

Kısırlaştırmadan önce haftada 1 yani ayda 4 defa veriyordum şimdi de öyle devam ediyim o zaman..Bazıları ayda 2 defa verin demişti o yüzden merak etmiştim sağolun🤗

hannnngggg

haftada birden 4 haftada ikiden 8 kez güzel olabilir

huqi

Ben alabildikçe haftada bir ya da iki defa veriyorum.

huqi

Her gün verirseniz sürekli yaş mama isteyecek, kuru mamayı unutacaktır.

Salihaylmz

Haftada 1yeterli genelde veterinerler ayda genellikle 4 kez ideal diyorlar

izmirle

Haftada iki kere güzel bir yaş mama yeterli aşırı verirseniz dişlerde çürümelere yol açarsınız.