Kedimin Burnu

Ayseknr

Kedimin burnu bir haftadır yara. Nedeni ne olabilir acaba? Batikon ve dr. Animal sürüyorum. İyileşiyo gibi olmuştu. Bugün kanamış. Bir yere çarpmış gibi değildi.

4 CEVAP

teddybal

Oyy kuzum benim ya nasıl bakmış öyle🤍 Bunu veterinere götürmek lazım Dr. Animal yetmez tedavisi için diye düşünüyorum, etken ne ise ona göre yara bakım merhemi yazar veteriner. Çok geçmiş olsun.

Warriorsans

Ağzında da yara var mı? Bazı hastalıklarda ağızda burunda yaralar ortaya çıkabiliyor. Kedinizde hafif de olsa göz akıntısı ya da öksürük yada iştahsızlık falan varsa bence bir veterinere danışın.

Ayseknr

@teddybal iyi dilekleriniz ve tavsiyeniz için teşekkür ederim. Zorlu hava koşulları nedeni ile götüremedigim için sizlere danışmak istedim. Mümkün olan kısa sürede götüreceğim.

Ayseknr

Yemeğini yiyor. Agzina bakmıştım ama bi şey görememiştim. Daha detaylı bakacağım. Göz akıntısı da gözlemlemedim.