Köpüşüme Uygun Bir Veteriner Arıyorum

tuggun

4 yaşını doldurmuş Cavalier King Charles cinsi ve bu zamana kadar veterinerleri ile hep sorun yaşadık. Gerçekten bu işi hayvan dostu olan insanlar yapmalı.. genetik sorunları olan bir ırktır zaten,biliyorsanız. Ve genelde tedavi yerine hep uyutma yada daha saçma fikirlerle gelen veteriner görünümlü insanlara denk geldim. Şu an da sorunumuz 3 gündür devam eden bir arka sağ bacak ağrısı, acısı var. Bu da maalesef genel bir rahatsızlıkları.. Çoğu arkadaşımızda da olabilen adı araştırdığım kadarı ile kalça Displazisi olan bir rahatsızlık.. Bunun için ilgilenebilecek bana yol ve yardım edebilecek Florya, Ataköy, Yeşilköy yakınlarında işini severek yapan duyarlı bir veteriner arıyorum. bu konuda ve bu rahatsızlıkla alakalı olarak benimle bilgisini paylaşabilecek olan varsa, sevinirim..

1 CEVAP

Hayvist

Kalça displazisine yönelik semptomatik tedavileri araştırırsanız veteriner dışında ona sizde yardımcı olabılırsınız..