Petlebi Süpriz Yapsa

Ya Petlebi arada desen ki bu ürünler hep aldığınız ürünler. Siz tekrar sipariş vermeden biz bunlari size hediye ediyoruz. Güle güle kullanın. Ahh nasıl mutlu olurum. Herkese aynı anda yapmadığınız sürece çok zarar vereceğini de sanmıyorum. Aksine sevgimiz kat kat artar ve daha çok tavsiye edilirsiniz. Bi düşünün derim. Önümüzdeki 10 gün içinde düşünürseniz sevinirim mama ve vitaminim bitmek üzere. Sevgiler.

11 CEVAP

Warriorsans

Öslödmsldmd

simbakedi

acun da bana ev alsa keske, onun icin trde ev almak ne ki. nasilsa her gun tv8 acik

yumak_bey

Beleşe konma rahatlığı bu sanıyorum ki..

meov

isteyenin bir yüzü kara vermeyenin iki yüzü kara :)

Gimlihanim

Petlebi zaten bir sürü hediye yolluyor. Başka hiçbir sitede görmedim böyle bir şey aslında. Ama siz sanırım sizin istedikleriniz gelsin istiyorsunuz. Ne diyeyim inşallah olur istediğiniz 🤷🏻‍♀️😂

Yanlıs anlamayın, ,dilenci degilim :D

Saka bir yana petlebi zaten ara ara bizlere hediye gönderdi cok sagolsunlar, bu konuda diger sitelere göre oldukca vericiler. Daha fazlasını istemek bilemedim....

Herseyi ciddiye almasanız mı acaba ya. Biraz eğlenin. Kasmayın bu kadar

Ozzey

:)) tesekkurler cok guldum.
Isteyene yaradan her seyi veriyor. Belki verir kim bilir. 🤗 illa petlebiden gelmez ama bir sekilde gonderir. Tesekkurler tekraradan.

Salihaylmz

Hayat bayram olsa 😂

cat_expert

Gel 1 lira vereyim merve :)))))

izmirle

Kedilerinde duasıdır kasap olmak