Petlebi Mama Çeşitliliğini Arttırmalı Mı

oamac26

Merhaba herkese. Malum dolar yüzünden hesaplı ve nispeten kaliteli mama bulmak zorlaşıyor. Bu konuda Taste Of Wild, bozita gibi mamalar ön plana çıkıyor. Sizlerinde desteği ile bu tür markaların petlebi'de satılmasını öneriyorum.

16 CEVAP

huqi

Kesinlikle Bravery, bozita kesinlikle gelmeli petlebiye.

Gimlihanim

Mera da yoktu sanırım. Bence o da mutlaka eklenmeli

Palyaco

Sığır etli kuzulu balıklı mama çeşiti olan ürünler daha fazla olmalı

Warriorsans

Bozita ve mera bence gelmeli

oamac26

Maalesef petlebi'de orta kalite mamalar bulunmuyor. Ya sağlıksız ya da pahalı mamalar var. Buna bir çözüm getirilmeli bence. Ha petlebi yöneticileri başka yerden alsın derlerse sıkıntı değil *********'da bozita satıyor oraya yöneliriz.

oamac26

M a r k a m a m a

simbakedi

petlebiye gelecek olan orta kalite urunler hediyelerle birlikte yuksek kalitelerle ayni fiyata denk gelir😢 bi yandan iyi bi yandan kotu jdkshdjskd

theyusra

bir mera kullanıcısı olarak mera, bozita, bravery, naturea, taste of the wild, brit care böcekli serisi ve tekrardan alleva getirilmesini ben de talep ediyorum 🥺

oamac26

Kesinlikle katılıyorum

ozanesk

Bozita ve Mera'ya katılmakla birlikte çeşit olması açısından Golosi, Happy Cat, Dr. Clauders'ı da ekleyeyim.

oamac26

Ben kedime yaş mama vermiyorum. Aldığım mamanin yanında hediye olarak gönderilen yaş mamaları istemiyorum. Bize seçenek sunulmali. Hediyelerin fiyatını mamaya eklemek mantıklı değil. İnsanları kandırmak oluyor bu.

natasha_nk

Hediyeler artitilmali ve kendi hediyelerimizi kendimiz secsek çok daha iyi olur ya

Dilan23

Kesinlikle

PaladinLucie

Bozita gelsin diye bekliyoruz ama bir türlü gelmedi. Orjinal olduğuna emin olduğum güvenilir bir yerden almak istiyorum.

PaladinLucie

Biz bu Bozitayı övdükçe işin sonunda fiyatları Acana seviyesine gelecek diye korkuyorum. Bazı alışveriş sitelerinde bile ilgi arttıkça fiyatı şişirdiler. :/