Kedi Funit Mantar

diablerose

kedisinin mantari icin funit kullanan var mi

5 CEVAP

diablerose

kafama gore kullanacagimi nerden cikardiniz?

huqi

Burda bi kaç kişi veterinere getirmeden kafasına göre kullandı bu ilacı.
Bence çok yanlış insanlar için bile mantar hapı kullanmadan önce tahlil yapılıyor.

huqi

Size demedim ki, bi kaç kişi öneri yaptı mantar için funit kullanın diye.

diablerose

veterinerde perisan olan kedi kopekleri her gun duyuyoruz bu platformda. tam tersi veterinerimin onerisini tartmak icin soruyorum.

huqi

Bence bir sağlık sorunu yoksa tahlil yaptırıp kullanabilirsiniz. Benimde kasım ayından beri mantar vardı kedimde en son geçmiş gibiydi ben de garanti olsun diye ecosinde uyguladım şu an baya tüylendi kulakları.
Diğerine de daha yeni bulaştı maalesef ona da ecosin uyguladık. Umarım siz de bir an önce kurtulursunuz