Sokaktaki Dostlarımıza Yardım Ediyor Musunuz?

Ben yıllardır, ilk önce köpek beslemek ile başladım, sonra ise kedi beslemeye başladım. Abartısız, gidenler dahil belki bu zamana kadar yüzlerce kedi bakmışımdır. Sokak hayvanlarının bizden başka kimsesi yok. Herkes mama alabilecek güçte olamayabilir bunu anlarım, ama bir kap su verebilir herkes. Hadi onu da yapma, ama hayvana şiddet asla! Fotoğraftaki kedilerim, kimisi yıllardır, kimisi aylardır benimle. Bu kedilere ek 4 tane daha kedi var, onlar bu fotoğraftan yarım saat kadar sonra geldiler. Allah herkese hayvan sevgisi nasip etsin. Ve ayrıca hayvan mamalarında KDV indirimi ve bol bol indirimler ile kampanyalar nasip etsin, etsin ki herkes mamalar alıp, kapısının önündeki canlara yemek verebilsin.

2 CEVAP

natasha_nk

Kapımin önüne 5 pati evi yaptım 6 kediye bakıyorum 1 inin göz sorunu vardı hallettik yavru kız diğeri hamile diğeri yeni doğum yapmış 1 tekirim var patisinde sorun var 1 tane daha yeni doğum yaptı 1 kedim ve yavru tekir sabah aksam mama ve vakit geçirmek için aşağıya inigodum tam evimin önünde pencereden sürekli onlara bakıyorum

Salihaylmz

Çok kedi besliyorum ilk ne zaman başladım bilemiyorum ama uzun zamandır besleme yapıyorum
Zar zor bir şekilde idare ediyorum
Biz hayvanseverlere Rabbim bereket versin inşallah versin ki daha çok sokaktakilere yardım edebilelim