Soru Değil Yardım Bekliyorum?

betulbakioglu

Merhaba başlıklarda açmıştım bu konuyla ilgili kedimi sahiplendiğimde parvo virus hastasiydi serumlar haplar antibiyotikler mamalarla zor atlattik uzun sure gecmeyen ishali oldu bu durumda da maddi olarak cok yiprandim kullanmasi gereken gastro mamalar tedavi borcunu da odeyemedim üstüne bugun kızgınliga girdi devlet ucretsiz yapiyor evet cok haklisiniz ama ben bu yavrucagi hastaligi zor gecmisken emin olmayan ellere veremem. Tek istegim 5,10 hatta 1 lira bile olsa desteginiz cok tesekkurler simdiden.
İban:TR16 0001 0002 4878 4496 1750 01 Sinem Keremitçi
papara:1373045989
Çok teşekkürler şimdiden.
kanıt olsun diye görsellerde bıraktım profilimdeki kediyle eslestigini gorebilirsiniz.

4 CEVAP

Anonymus985465

Bu şartlarda kısırlaştırmanız doğru mu?
Karma ve kuduz aşıları var mı?
Çok iştahlı ve çok hareketli olmasına güvenerek hemogram yaptırmadan kısırlaştırdığım yavru kedim kısırlaştırıldıktan 13 gün sonra aniden ateşi çıktı, sürekli safra kustu ve 1,5 gün içinde kaybettim.
Ayrıca Hayvanları Koruma Derneklerinin anlaşmalı oldukları veterinerler var. Özellikle kısırlaştırmalarda çok destek oluyorlar.
Kolaylıklar diliyorum

AhsenAise

#yardim

Efekilic

Allah yardımcınız olsun inşallah 😓🤲

betulbakioglu

bu şartlarda değil tabikide bir süre sonra