Kedimin Aniden Hareketleri Değişti

edavanli

arkadaşlar merhaba . 2 yaşında bi tekir kedim var her zaman normal davranır ama bu gün bir anda sebepsiz bi şekilde onu sevmeye çalışırken benden korktu yüzüme pati attı kaçtı tuhaf hareketler yaptı oyun oynatmaya çalıştım korktu. fakat sonra hareketleri düzeldi eskisi gibi davranmaya başladı neden anlık olarak böyle davranmış olabilir bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

2 CEVAP

Nhr54

Oluyor bizimki geçen kızıma tıslamış normalde hiç yapmaz durup durup sinsice gelir koluma atlar ısırmaya çalışır alıştık esereği geldi yine diyoruz gülüp geçiyoruz anlam veremiyorum çünkü davaranışlarına

Salihaylmz

Kedi ne yapsa yeri anlık duygu değişimi oluyor hepsinde :)