Crystalinmi/Dr Animalmı

alfa_s

Arkadaşlar merhaba iki ürün arasında kaldım hangisi daha iyidir şuana kadar hep dr animal kullandım fakat elimdeki bitmek üzere tekrardan alıcam hangisini önerirsiniz acaba

4 CEVAP

Warriorsans

İkiside aynı gibi ama bana dr animal daha etkili gibi geldi

Gimlihanim

Aslında ikisinin de bir farkı yok bence. Ben yine de sırayla kullanıyorum dr animal bitince crystalin, o bitince dr animal.. Bu şekilde ilerliyor. Ya da indirimde falan hangisini bulduysam. Burada önemli olan güvenilir yerlerden almak.

cat_expert

İçeriği aynı hangisi ucuzsa onu alın.

Salihaylmz

Crystalin veya cleapet öneririm
Crystalin alacaksanız orjinalliğini dikkat edin derim şu sıralar sahte ürünü çok