3 Gün Önce Kısırlaştırma Ameliyatı Oldu Özellikle Bugün Kaloriferde Uyuyor Dikişe Zararı Olur Mu ?

Kısırlaştırma sonrası kaloriferde uyuması sakıncalı mı?

3 CEVAP

Gimlihanim

Normalde de kalorifer üzerine direkt temas etmesi iç organları için zararlı diye biliyorum. Kalorifer üzerine bir örtü koyarsanız onun üzerinde uyursa daha iyi olur.

emreovec

Kalorifer üstünde yatmasının zararı falan olmaz. Kimi kedi sıcak sever. Kimi soğuk. Zaten top zirve de kalkar gider.

Salihaylmz

Nerde isterse orda uyudu kedim bir şey olacağını sanmıyorum ama tırnakları kalorifere takilmasin dikkat edin