Kedi Mantar Sorunu

recepaltin

7 aylık oğlumda mantardan şüphe ettiğimiz bir yara çıktı, veterinere götürdüm mantara benzemiyor dedi. Batikon kullanmamı söyledş. Sizce işe yarar mı? Yarası darbeye bağlı değil çünkü ufak bir kızarıklıkla başladı şimdi biraz büyüdü. Ama o bölgede tüy dökülmesi olmadı

4 CEVAP

Busraskanli

Çok geçmiş olsunn. Mantarsa bile zaten baticonun faydası oluyor. Bence baticona devam edin iyileşme göstermezse ona göre bir yol izlersiniz.

Palyaco

Önce dr animal health ile temizleyin sonra baticon sürün faydası daha iyi olur

natasha_nk

Kediler zaten kendilerini patileri ile kasidikladinda doku zedelenmesi olabiliyor batikon ile temizleyin geçmese birkaç güne mantarı anında kurutan kantoron yağından kullanın ertesi gün hemen kurutuyor harika etkili ama ilk ince batikon ile temizleyin belki zedelenmistir

Tricobor kremi kesinlikle öneririm hem uygun fiyatlı hem de biz mantarı bu kremle yendik. Zaten sadece mantar için değil kedi ve köpeklerde yaralar için de kullanılıyor çabuk iyileşmesi için. Mantar sa eğer tedavi etmiş olursunuz değilse de yaranın iyileşmesine yardım edersiniz :)