Kisirlastirma

Bbgm

Arkadaslar dun iki kedimle ilgili soru sormustum. Arastirdigim bi klinigi aradim. Kisirlastirilirlar sorun olmaz dedi haftaya cuma gidecegiz. Yorumlar falan güzel. Simdi benim size sorum su.. kan testleri kedi basina 750 ser tl dedi ameliyatlar testler toplamda 3400 tutuyor sizce bu fiyat çok mu uçuk yoksa iyi bakim veren bi veterinerin makul fiyatimi randevuyuda aldim ama icimede kurt dusmedi degil. Son zamanlarda yaptiranlar bilgi verebilir mi? Eger ucuk bi fiyat degilse makul ise sorun degil ama abartili bi fiyatsa bilmek isterim.

21 CEVAP

Bbgm

Veterinerim soyledigine gore karnesiyle gelin gerekli gorduklerimize biz bakariz zaten deidler ama fiyat sabit bir de kedilerimin saglikli olduklarini biliyorum aslinda dis dunyayla iletisimleride sifir cok iyiler tabi veteriner suphelenip bir seyler eklerse hayir demem kesinlikle guvenlik başta gelir. Onlarin tecrubesine guvenecegim

emre3101

Ben Hatay'da 2 gün önce erkek kedim için kısırlaştırma sordum 600 TL dedi neden il il fiyat bu kadar değişiyor anlamıyorum yaptıkları aynı iş

betulbakioglu

3 bin 400 ne? en fazla 2 bin falan olmasi lazimdir yani bu veterinerler iyice kafayi yedi

PaladinLucie

Eskişehir için bir kedime fiyat aldım bilinen bir klinik diyebiliriz. 1200 tl dendi erkek kedi. Dişi kedi 1500 tl. Basic kan testleri dahil ama ihtiyaç duyulursa başka testlerde ekleyebiliriz dendi. Öyle bir durumda fiyat daha da artabilir dediler.

Bbgm

Arkadaslar bugun operasyonlarimiz basari ile gecti sadece hemogram testi yaptirdik 2 kediye toplam 500 tuttu operasyonlarla beraber 2250 ama inanin fazlasi ile degdi sagolsunlar o kadar özenli o kadar dikkatliydiler ki kedilerimiz eve geldi yeni uyanmislardi ve hic yatmadilar gezmeye basladilar direk hatta 3 saat falan gectiginde canavar gibi olmuslardi su an da oynamasinlar diye engel olmaya calisiyorum cunku resmen hic bir sey olmamis gibi oradan oraya birbirlerinin uzerine atliyorlar cok sukur cok sagliklilar dedi hekimimizde. Umarim kendilerine ve birbirlerine zarar vermeden iyilesme surecinide atlatiriz.

Bbgm

Aynen hepsi iyi olsun en kotusu boyle olsun insallah aşi disinda daha yolumuz veterinere dusmez insallah :)