Kedimin Ağzı Kokuyor

Tontis123

Kedimin ağzı kokuyor ne yapmalıyım

5 CEVAP

Pikapru

Kediniz kaç aylık ya da yaşında diş dökülme vakitlerinde koku yapabiliyor ya da dişlerinde çürük ya da enfeksiyon varsa yapabilir ya da kullandığınız mama kalitesizse de yapabilir diye hatırlıyorum

Palyaco

Suyuna kedi dental damlatin veya dental ödül biskuvisi

betulbakioglu

fırçalamanız lazım

Gimlihanim

Kediniz yavruysa diş değişim döneminde olabilir. Koku çok normaldir. Crystalin ya da dr animal kullanabilirsiniz bu dönemde. Yavru değilse herhangi bir diş problemi ya da daha başka bir sorun olabilir.

TekirKediMia

Yavru kedilerde diş çıkarma döneminde biraz koku olabiliyor. Onun dışında kedilerin ağzı kokmaz veterinere götürüp kontrol ettirmelisiniz başka bir sorundan kaynaklı olabilir.