Kısır Kedi Maması

Mehmetneroo

Nero kısırlaştırılmısken yavru mamamız bitmek üzere kısır mamaya geçmeyi düşünüyoruz. Şuan la vital mama kullanıyoruz mama iyi güzel de irtibat için kimse yok . Uygun fiyatlı 1.5 kg fiyatı 150 TL civarı güzel bir mama önerir misiniz
Deneyip sonrasında yüksek kilo alacağız

9 CEVAP

Pikapru

Bozita kısır 2 kg mar ka mama'da 190 lira

Salihaylmz

Advance 1.5 kilosu hemen hemen o fiyatta içeriği güzel

Mehmetneroo

********* da 100 TL kuponum var da 😂 .

Palyaco

Myfood urinary somonlu kisir mamasi veya prochoice somonlu karidesli tavsiyemdir glutenlilerden uzak durun sağlık acisindan

Mehmetneroo

Advance I not ettim

Kedim için bir çok mamanın ince ince analizini yaptım yüksek fiyatlı mamalardan içeriği en sağlıklı olanı ND bence. Ama fiyatı sebebiyle alternatif düşünmeniz gerekirse Mystic önerebilirim. Yerli bir mama bu yüzden çok uçuk fiyatları yok ve içeriği bir çok orta segment mamadan daha iyi denebilir

aycatansu

Kedilerime 6 yas alti kısır kediler icin olan Hills’in ordekli mamasini aldim ve cok severek tüketiyorlar. Ozellikle kizim normalde mamayi cok secer ama hic naz yapmadan severek yemeye basladi. 3 kilosunu 340 tlye almistim isterseniz bir dusunun

Mehmetneroo

@aycatansu La vital kısır siparişi verdim bir kaç ay sonra sıkılır zaten o zaman hills düşünüyorum

yumak_bey

Advance öneririm biz kullanıyoruz tüy dökme gibi bir probleminiz varsa Hairball yoksa normal kısır mama alabilirsiniz eğer sindirim sorunu varsa ise Sensitive. 1.5 kg 170-180 arası fakat 3kg alırsanız bu çok daha uyguna geliyor bazı yerlerde 300/315 gibi petlebiden 10 tl indirim koduda alırsanız 305 falan olur tahmini. Mycat öneren birisi gördüm yerli mal kötü durmuyor ama yani içerik açıklaması yok? %25 miydi ya da otuzlarda bir protein miktarı vardı da nereden geliyor bu protein onuda yazsaydılar anlardık karbonhidrat doldurulmuşssa protein miktarı artacaktır. Çokta bulunan bir ürün değil...