Proplan Kedi Maması

Sakizzz2

Proplan kısır kedi maması kullanıyorum sakız için ama artık o kadar zamlandı ki aylık 300 e geliyor karşılayamıyorum uygun ama sağlıklı mama önerir misiniz lütfen

7 CEVAP

Palyaco

Proplan glutenli leş bir mamadir gluten kesinlikle tavsiye etmiyorum sağlık açısından myfood urinary somonlu kisir mamasi veya prochoice somonlu karidesli mamasi uygun guzel mamalar bu arada myfood omega 3 en yüksek mama prochoicede ona eş değer tüy sağlığı acisindan

edmrcglu

artık tüm mamaların fiyatı o kadar birbirine yaklaştı ki onun yerine şunu da diyemiyorsun 😔 bazı arkadaşlar happy cat demişti ama onun da serisi varmış sanırım daha iyi olan orta ve ucuz olan onun içeriğine falan bir bakabilirsiniz başka bilmiyorum maalesef ben de RC ve proplan denedim sadece

daha uyguna gelmesi için 10 kg paket tercih edebilirsiniz. 1,5 kilo olarak alınca çok pahalı

edmrcglu

gluten zararlıdır eminim ki ama her mama her kediye aynı etki eder mi ki bilemedim

simbakedi

bozita olabilir ama 300tlden cok dusuk mu emin degilim. eger imkaniniz varsa daha uygun mamalari birkac ay daha kullanip 10kg paket icin para biriktirmeniz. aldiginizda 4-5 ay kadar gidiyor en az eger kediniz cok yiyorsa ama daha uyguna geliyor. bozita da 10kgda daha uygun

NorthNight

Mama fiyatları öyle uçtuki daha uyguna denk gelen hangi marka var tam bilemiyorum.
Ama 10 kg paket alabilirseniz aslında aylık epey farkettiriyor. Ayda 2 kg yediğini farzediyorum 10 kg alınca 160₺ ye denk geliyor. Kedisi olan bir yakınınız varsa 10 kg alıp 5-5 paylaşabilirsiniz. 5kg su 400₺ ye denk gelir hemen hemen 2,5 ayda yeter.