Kedim Korkuyor

Rumeysa31

Kedim son 1 haftadır benden korkuyo

6 CEVAP

Tilki37

Bu belli aralıklarla olur deli gibi koşmaya başlar kendi kendine saklanmalar falan yapar. Sen oyuna dahil olunca saldırı ısırmalar eşlik eder:) ben buna kudur saati diyorum ve çokta egleniyorum pamukla .. inşallah sağlığına kavuşur yavrucaklara yine oynarız :(

MinelG

Yanlışlıkla canını acıtmış olabilir misiniz? Ya da yüksek sesli falan konuştuysanız korkmuş olabilir.Elinizle mama beslemeyi falan deneyin yumuşak ses tonuyla ona seslenin.Hala korkuyorsa üstüne gitmeyin korkulacak bir şey olmadığını anlayıp eski haline döner :)

Rumeysa31

Ya sanki hayali canlı varmış gibi davrnıyo sevincede hırlıyo ve acayip şekilde ısırmaya çalışıyo

Tilki37

Merhaba Rümeysa , kedin kaç aylık . Profilindeki doğum tarihi doğruysa eğer kedicigin daha 2 aylık falan . Ben korktuğunu düşünmüyorum pamukta anlattigin şekilde hareketler yapıyordu. Vete sordum normal dedi . Yaptıkları hareketler bir çeşit güç gosterisiymis . Üstünlük sağlamak hakimiyet bende demek istiyormuş boyuna bakmadan :) yani korku falan yok oyuncu bir kedim var :)

Rumeysa31

Peki çok teşekkürler

Rumeysa31

Benden acayip korkuyo ve elimle yere vurunca yan yan koşarak geliyo ziplayip kaçiyor çok d3gisik hareketleri var