Çok Acil Yuva Lazım Lütfen Bir Bakın

SBKart2207

NİSANA KADAR YUVA BULMALIYIM ÇOK ÇOK ACİL
Ben severken dişlerimi kırmadan,kafayı yemeden alın bu şekerleri 😄
13 günlüklerken anneleri ezildi o gün bu gündür benimleler.

🤍5,5 aylık dişiler. Parazit damlaları düzenli yapıldı. Çok sevecenler,mırıl mırıllar, oyuncular. Yemin ederim abartmıyorum mırıl mırıllar dokunur dokunmaz 🤤

🤍 Kısırlaştırma ve kedi gelmeden pencere ve balkonlara tel şartım var

🤍BURSA ve ESKİŞEHİR öncelikli bilinçli kişilere başka illere de olabilir. Mühim olan ömür boyu terk etmeyip,onları çok sevip, sağlıklarını ve psikolojilerini önemseyecek aileleri olması 💕

❗ Küçük çocuklu ailelere ve düzeni oturmamış,25 yaş altı kişilere sahiplendirme yapılmayacaktır.
❗ Kendinizi ve kedi bakma geçmişinizi detaylıca anlatan bir mesaj atın lütfen 🙏🏻

7 CEVAP

SBKart2207

Çilek😍
https://imgyukle.com/i/E2LYUe
Finduk farem😍
https://imgyukle.com/i/E2LLYP
Balkız🥰
https://imgyukle.com/i/E2LKBo

Çilek sevecen bir kedi ama kucağa alınmayı sevmez. Oyuncudur çoook tatlıdır.

Finduk farem de çok tatlı, minik bir kedi. Oyuncu. Yürürken sırtıma çıkae sevdirmek için.

Balkız göbeğini öptürüp sevdirecek kadar sakindir. Mırıl mırıldır. Finduk farem ile çok düşkünler birbirine. Maddi durumunuz iyi bir hayat sunmaya yetiyorsa hiç düşünmeyin sahiplenin bu çocukları. Sokağa gitsinler istemiyorum ama annem 5 kediye bakacak güçte değil. Kısırlaştırıp salmak zorunda kalacağım yuva çıkmazsa.
Bilinçli olduğu sürece başka illere de yuvalandırıyorum. Erkek kardeşleri İzmir'e gitti mesela🧿

Pikapru

Eğer ki atmadıysanız Instagram'da direkt Eskişehir veya Bursa hayvan sahiplendirme ya da kedi köpek sahiplendirme diye yazarsanız sayfalar çıkar oralarda da paylaşabilirsiniz. Bir de kedi sahiplendirme (sadece mail yoluyla ilan atılıyor) ve masum gözler Instagram sayfaları da var benim kullandığım. Sahibinden'de ve Twitter'da da bildiğiniz gönüllü veya dernekleri de etiketleyerek paylaşabilirsiniz. Umarım ömürlük sizin gibi çok sevilecekleri yuvaları olur.

SBKart2207

Yukarıda kalsın diye yazıyorum lütfen çevrenizle de paylaşın kedi sahiplenmek isteyen varsa. Yoksa da paylaşın paylaştırın rica ediyorum. Yuvanın nereden çıkacağı belli olmuyor 🙏🏻💗

Superisi814

Emin eller bulunsun dilerim ..

huqi

İnstagramda ki sahiplendirme sayfalarına atmışsınızdır ama yeni fotoğraflar koyarak sürekli ilan açtırın.
Facebook hayvan gruplarında çok saçma insanlar var ama ben bir kediye ordan yuva buldum hem de sadece ufak bir hastalığı vardı ishaldi tedavi ediyordum ona rağmen kimse istemedi ama facebook dan biri yazdı ve ona verdim. Hâlâ da fotoğraflarını atıyor, şansınızı deneyin bence.

SBKart2207

......

SBKart2207