Bursa Ve Eskişehirde Belediyede Kısırlaştırma Yapanlar Var Mı?

SBKart2207

Bizim 3 kızı kısırlaştırmam lazım ve maddş olarak yetmem mümkün değil. İçime sinmese de belediyede kısırlaştırmam lazım. Tecrübe ve bilgilerinizi yazarsanız çok sevinirim 🙏🏻

2 CEVAP

huqi

İstanbul için biliyorum sadece. Belli noktalara araç geliyor, kısırlaştıracağımız kedileri getiriyoruz aynı gün geri alıyoruz.
Size tavsiyem neresi olursa olsun belediyeye verirseniz onlar kediyi almasın genellikle geri getirmiyorlar eğer siz getirip siz alırsanız daha güvenli olur.
Bir de instagramdan bulunduğunuz ildeki gönüllü hayvan severleri bulursanız onlara sorabilirsiniz belediyeyi belki biliyorlardır.

Ananem Eskişehir de sokak kedilerini kısırlaştırıyor. Bahçede bakılıyorlar. Arıyor gelip alıyolar sonra geri bırakıyolar ananeme ama son zamanlarda yaptırdıkları olmadı değişti mi bilmiyorum. Eskişehir de kalbim veteriner var. Bi arayıp konuşun isterseniz durumu anlatın. Bizim her kedimize yardımcı olur kendisi.