Islak Fip Sokak Canı Duman Tedavi Destek

orhdoner

Arkadaşlar merhaba,

Duman bugün 23.dozunu oldu lütfen hesaplarınızda paylaşarak destek olurmusunuz? İlacımız bitiyor yeni ilaç 55$ sadece 6 gün gidiyor. Sokak canı için sizlerde desteklerinizi esirgemeyin herkesten Allah razı olsun şimdiden 🙏❤️ İnstagram adresimiz @fipwarriortako_duman

10 CEVAP

Warriorsans

İnşallah iyileşicek kıyamam ya 😔🥺

Sezgek

Üste çıksın inşlh en kısa sürede iyileşir :(

gaiakedi

Acil şifalar dilerim güzel çocuğa 💕💕 yardım edenleri bol olsun inşallah

Raubeyaz

Kıyamam umarım herkes yardım eder

Handerane

Arkadaşlar hepimiz 1 kere paylaşsak belki durumumuz olmasa bile olanlara ulaşırız. Başımıza kötü olaylar gelmeden böyle durumların zorluğunu, değerini anlamamız lazım. Miniğe şifa
Size sabır diliyorum. Ve alşah razı olsun onu bir başına bırakmadığınız için.

orhdoner

Teşekkür ederim arkadaşlar paylaşım desteklerinizi bekliyoruz en azından duyurmaya çalışalım instagram adresimiz tahlillerimiz gerçeğimiz adresde belli lütfen duyarlı olalım Allah kimseyi çaresiz bırakmasın 🙏

orhdoner

Paylaşım destegi rica ediyorum arkadaşlar ilacımız azalıyor herkese teşekkür ederim 🙏

Handerane

Allah razı olsun *

orhdoner

Çok teşekkür ederim sağolun Allah razı olsun duyarlılığınızdan dolayı 🙏 @handerane herkese de yorumlarından dolayı teşekkür ederim 🙏