Hangi Mama Kullanmalıyım?

kletan07

Arkadaşlar merhaba, maalesef ki belli bir bütçem var ve bunun üstüne çıkamıyorum, uygun fiyatlı bir mama ararken birkaç seçeneğim oluştu. Sizce bunlardan hangi markayı tercih etmeliyim? Ve eğer tavsiyede bulanacaksanız lütfen kilo fiyatı 50 tl civarında olan bir markayı tercih ediniz. Ben açık mama ya da 10-12 kilo şeklinde alacağım için, aşağıda listelediğim markalara bütçem yetiyor.

Sizce bu markalardan en iyisi hangisi olur? Kedim 4 yaşında erkek kısır bir sarman.;
La Vital Somonlu
La Vital Kuzulu
Royal Canin Sterilised
Vancat Sterilised Tavuklu

7 CEVAP

Palyaco

Myfood veya prochoice tavsiye ederim en önemlisi glutensiz oluşu

simbakedi

normalde icerik olarak begenmesem de burada royal canin derim en azindan bir gecmisi var

Gimlihanim

Buradaki mamalar arasından kesinlikle royal canin bence.

Yesilyesil9

Myctice baksanıza birde

kletan07

mystic kedim yer mi emin olamadım.
şu an önerileriniz üzerine royal canin ile pro choice arası kaldım. pro choice somon ve karidesli seçeneği daha yakın geldi. öneriniz tavsiyeniz varsa alabilirim

NorthNight

Yazdıklarınız arasında Royal canin.

royal canin,pro plan,hills,n&d... bunlardan şaşmayın derim. Biraz pahalı ama sağlıklı