Mecburi 15 Gün Ayrılık:(

Besteyzc

Mecburi sebeplerden ötürü kedimden 15 gün ayrı kalmak zorundayım düşündükçe ağlayasım geliyor ben ailemle yaşıyorum ama kediyi eve getiren bakımını üstlenen benim beraber uyuyoruz yatakta hep ben oyun oynatıyorum yemeğini ben veriyorum tuvaletini ben temizliyorum yani kısacası kedim en çok bana alışkın ben yokken depresyona girmesinden korkuyorum 15 günde böyle bir durum olur mu ve geri döndüğümde yine bana karşı aynı sevgiyle yaklaşır mı unutur mu beni

8 CEVAP

simbakedi

15 gün kedinizin kafa tatili yapacağına o kadar eminim ki askdnksajnd ben de 1 hafta tatile gitmiştim kedim de karantina dönemi sahiplenilen bir kedi olduğu için hiç yalnız kalmamıştı ben tatili kendime zehir etmiştim. eve bi geldik yüzümüze bakmıyor sanki neden geldiniz der gibi suratımıza bakıyordu :D aileniz evde olduğu için hiç sorun olmaz. döndüğünüzde 1 yaş mama yarım saat oyunla gönlünü alırsınız

Salihaylmz

Sevgiye aç kalacaktır muhtemelen sizi görünce çok mutlu olacak 15 gün sonra. yemeği ve suyunu veren birisi varsa endişelenmeyin

Hayır. Kedinizle konuştuğunuz zaman onlar anlıyorlar,çok hissiyatlılar. Sadece sizi özler ama sonuçta temelli bir ayrılık değil :) içiniz rahat olsun

Efekilic

SİMBAKEDİ! ne kadar saçmalamış kendinin yüzüne bakmamasının sebebi trip atması cahillik neyse, bende 1 hafta kedimden yalnız kalmıştım akşamları babam eve geliyordu gün içinde yalnızdı babam kedinin bizi çok özlediğini söylüyordu kapıda bekliyormuş ama sizin aileniz gün içi evdeyse sorun olmaz

Besteyzc

Valla çok kötü hissediyorum ya ağlıcak gibi oluyorum çok özlicem onu :( bana sevgisinin azalmasından korkuyorum en cok bana alışkın yine en çok bana alışkın olmaya devam eder dimi döndüğümde benimle uyumamazlik yapmaz dimi

Efekilic

Yok yok sizi unutmaz korkmayın

Sezgek

Merhaba trip yiyebilirsiniz ama size sevgisi azalmaz ama ilk günler o da yemek yemeyebilir ben gittiğimde yemek yemiyor demişlerdi bana o kadar çok üzülmüştüm ki ama gitmek de zorundaydım geldiğimde elimle mama yedirmiştim kuzuma sonraki ayrılığımızda ise geldiğimde beni nasıl özlemiş basım mutluydu kelimelerle anlatmam mümkün değil o anı gece oldu yattık uyanınca beni yatakta görünce bir mutluluk miyavlamasıyla gırlamaya başladıki sormayın o yüzden merak etmeyin asla unutmaz trip atar ama sevgisi azalmaz

Besteyzc

Oh çok şükür:)