Kedimin Burnu Akıyor

Rapisa

Selamlar. Bahçemde beslediğim kedinin burnu akıyor. Hava soğuk diye dışarı bıraköadım. Üşütmüş belli oluyor. Polivit şurup ve gümüş suyu veriyorum. Başka tavsiye edeceğiniz bir şey var mı

7 CEVAP

Kedilerde burun akıntısı genelde oluyor. Vitamin ver ve sıcak ortamda toparlar hemen. Bizimkilerde de oluyor.

Ececimm

hapşırık öksürük kusma vs var mı

Ececimm

malum havalar benim evdeki kedimde öyle iyileşir vitamin mama takviyesiyle

Rapisa

Bununki standart burun akıntısı değil nezle galiba

TekirKediMia

Nezleyse ilaç kullanması gerekebilir. Gözlerinde sulanma var mı? Göz çevresi ve burnu için ılık çayla ıslatılmış pamukla silebilirsiniz dezenfekte etmek için.

Rapisa

Hapşuruyor, gözleri hafif sulanıyor.

Rapisa

Gümüşsuyu verince hapşurması azalıyor bir süre ama mesela iki saat sonra yine başlıyor