Kedim Su Kabını Deviriyor

Merhaba arkadaşlar kedim Su Kabını Deviriyor. Bundan önce su şelalesi kullanıyorduk onda da kapağını sürekli açmaya çalışıyordu. Kapağı kapalıyken icmiyordu. Daha sonra küçük su kabına gecis yaptım ama onu da tek pati hareketiyle deviriyordu. Şimdi ise seramik kap kullanıyorum içi bol su alıyor onu da devirip tüm suyu döküyor. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Bunu nasıl önleyebilirim?

7 CEVAP

Busraskanli

Benim kedim de aynısını yapıyordu:) Standlı mama kaplarını tavsiye ederim. Benimki bu huyundan öyle vazgeçmişti

martuyl

Benimki de öyle :D Plastik kabı yere yapıştrdım. Patiledi deviremedi, patiledi deviremedi salak sonra alıştı, bende cam kaba geçtim alışınca :) Şimdi ancak oynarken çok kendinden geçerse yanlışlıkla deviriyor onun dışında iyiyiz :D

Sezgek

Bu deliler niyeyse su kaplarını devirmeye bayılıyorlar bende ay ı sık to yaşıyordum şimdi tabağı ahşaba sıfır oturan bir mama kabı var istesede deviremiyor :D

BiciriginAnnesi

Bizim kızda yapıyordu bunu özellikle geceleri tirmaliyor sonra deviriyor , su kabını başka yere aldım bu sefer de mama kabını deviriyordu bir şeye takarsa yapıyor yapmayi bıraktığı zamn unutuyor iki üç gün sonra tekrar başlıyor ne yaptıysam vazgeçmedi,en sonunda yap kızım dök devir elbet bundan da sıkılacaksın dedim ve dediğim gibi de oldu artık bıraktı sıkıldı yeni başka şeyler buldu onlarla oynuyor :)

Hafta da bir kez yaparsa yapıyor yoksa onu da yapmıyor

Hepinize çok teşekkür ederim tavsiyelerinizi deneyeceğim

Salihaylmz

Fanus deneyin devirmez belki yere yapışan kaplar da olabilir

fcylan

Evde üç su kabı var, istisnasız üçünü de deviriyor. Su içeceğim zaman koşa koşa gelip benim bardağımdan içmek istiyor. Ros manndan Evcil Hayvan Havlu-Mat aldım altlarına en azından emiyor suyu. Standlı mama kabı alacağım inşallah bunu da devirmez ama çılgınlar gibi koştururken devireceğini düşünüyorum