Kedide Vajinal Akıntı

nesli82yk

Kerim yaklaşık.20 gün önce ciftlesti. Dün itibariyle sürekli devam eden açık yeşil vajinal akıntısı olduğunu farkettim. Sanırım bir süredir devam ediyordu. Bugün veterinere gidemedik. Yarın götürmeyi düşünüyorum. Daha önce başına gelen var mı?

6 CEVAP

teddybal

Enfeksiyonu var belli ki yeşil akıntı iyi değil hele ki beraberinde kötü koku varsa.. Zaten gideceğiz demişsiniz vete, ihmal etmeyin yarın gidin mutlaka. Çiftleştiği için erkek kediden enfeksiyon geçişi de olmuş olabilir keşke izin vermeseydiniz buna. Geçmiş olsun.

betulbakioglu

rahim iltihabi olabilir. kisirlastirirlar buyuk ihtimal onemli bir konu acilen vet e gidin

nesli82yk

Bilgilendirmeler için çok teşekkür ederim. Biz hamile olduğunu düşünürken evet maalesef rahim iltihabı teşhisi konuldu. Yarın ameliyat olacak kuzum.

betulbakioglu

gecmis olsun

betulbakioglu

kedinizin durumu nasil

Handerane

Rahim iltihabı dişi kedilerde son zamanlarda inanılmaz artmış.... Çok geçmiş olsun