Tavuklu Mama Mı Balıklı Mı

Sulemiss

Arkadaşlar yavru kedime hills tavuklu kuru mama dan veriyorum neredeyse bitmek üzere sizce balıklı mama mı daha iyi tavuklu mu hangisi daha yararliysa o sekilde alıp devam etmek istiyorum.

4 CEVAP

simbakedi

sürekli tek aroma vermek uzun sürede kötü sonuçlar doğurur. bir süre balık bir süre tavuk yemesi daha yararlı ancak hillste balık da dese balıktan çok tavuk var. yine değişik aroma olması içinde yararlı ancak tavuktan çok uzaklaşmış olmuyorsunuz

Raubeyaz

İki çeşiti alıp karıştırırakta verebilirsiniz bence.

Palyaco

Hangi aroması daha çok seviyorsa onu verin

TekirKediMia

Uzun süre tavuklu mama yemek bazı kedilerde alerji yapabiliyor. Ara sıra mama çeşidini değiştirmeniz kediniz için de iyi olacaktır. Kediniz çok seçici değilse balıklı mama verebilirsiniz.(öncesinde küçük paket alıp deneyebilirsiniz sevip sevmeyeceği konusunda)