Sokak Kedileri İçin Uygun Mama

Ececimm

Arkadaşlar bulunduğumuz yerde sokak kedilerine benden başka bakan kimse yok ve 10 kg 15 kg vs mama almak istiyorum uygun bildiğiniz var mı

10 CEVAP

betulbakioglu

felicia 15 kg 500 e gordum **********ta

bloodyluxury

Merhaba,

Ben Enjoy tavuklu mamadan alıyorum, severek yiyorlar şimdilik.

huqi

Ben de şu an econature alıyorum hepsi yiyor.
Liva almıştım daha uygun fiyatlı diye birçoğu yemedi.
Bizim mahalledekiler enjoy da yemiyor.

Palyaco

Dr sanchi 10kg 240 tl

simbakedi

uygun ve kesin yedikleri cok mama yok artık. mito, micho, enjoy, mercy en uygunlarından. ben econature alıyorum biraz daha üstüne ekleyip balıklı olanından. diğer mamalar hep tavuklu çünkü

Ececimm

tamam sağ olun arkadaşlar bakacağım

Ececimm

enjoy alayım madem sağ olun

gece18

Proplan ve acanayı karıştırıp veriyorum ben. Ama diğer arkadaslarım enjoy kullanıyor severek tüketiyorlar. Bende enjoy alacağım. Bazıları proplanı yemiyor.

Warriorsans

Mystic alıyorum geçenlerde 15 kg 180 tl ye aldım kampanyayla çok iyi oldu bize stok oldu. Genel sokak hayvanlarının sağlığı açısından en memnun kaldığım mama mystic. En severek yedikleri mama micho. En uygun fiyatlı ve red etmeden yedikleri için sıkışık zamanımda aldığım mama enjoy.

Salihaylmz

Mig ros ve carre four sa da indirimler oluyor
Bonnie 10 kg 128 tl ye almıştım
Geçen de jetix baya indirimdydi