Kedim Kabından Su İçmiyor

MerveNihal

Kedim arada musluktan su içmek istiyordu bizde içiriyorduk ama artık su kabından bir yudum su bile içmiyor su kabını mama kabından ayırdım yine içmiyor nasıl tekrar su kabından içmesine alıştırabilirim ya da su pınarı alsam ise yarar mı

10 CEVAP

emre3101

Akan suya alıştığı için şu pınarı çözüm olabilir

Sezgek

Su pınarı kesinlikle işe yarayacaktır bazı kediler akan sudan su içmeyi seviyorlar denemek lazım ama musluktan içmeyi seviyorsa pınarı da sevecektir

sevilay28

Benim kedim bardaktan su içmeyi çok seviyor, evin farklı noktalarına bardakta su koyarsanız belki sevebilir. İlk etapta içine minik oyuncak atarak ilgisini çekebilirsiniz

MerveNihal

Artık su kabından içmez mi alıştırabilir miyim

Gimlihanim

Alışmış artık. Bol bol içsin de nereden olduğu önemli değil aslında. Su pınarı alma durumunuz varsa çok hoşuna gider diye düşünüyorum.

MerveNihal

Teşekkürler

huqi

Benim kedimde tezgaha çıkmaya başladığından beri sadece musluktan içiyor. Tekrar alışamayabilir, kabından içse bile tekrar musluğa gider. Bardakta da su içmeyi seviyorlar.
Su pınarı alabilirsiniz bence çok hoşuna gider.

Palyaco

Bizim waffl da şu kabından içiyordu şu pınarı aldım 1 yıl oldu cok guzel şu iciyor ferplast aldım tavsiye ederim

Palyaco

Pardon şu kabından icmiyordu

Salihaylmz

Su kabını değiştirmeyi dene
Mesela cam ise metal kullan dar ise büyük kaba geç gibi

Şelâle su kabını çok sever muhtmelen