Kedim Beni Aglarken Gordu Uzulur Mu

betulbakioglu

kedimin uzulmesini istemem tek varligim cunku hep mutsuzum etkilenir mi

9 CEVAP

aslihan_e

Etkilenseler bizimkiler kahrından ölmüştü şimdiye, hiçbir şey olmaz.

Busraskanli

Neden üzgünsünüz bilmiyorum ama umarım zor günlerinizi çabucak atlatırsınız. Bundan sonra hayatınız hep mutlulukla geçer umarım. Kedinizi çok seviyorsunuz. Onun varlığına tutunarak ne yaşadıysanız atlatacağınıza eminim💖

Casperbeyy

Kediden kediye değişebilir belki ,benimkinin umrunda olmaz mesela :)

Warriorsans

Umarım zor zamanlarınızı atlatırsınız 💖 merak etmeyin kediniz bu durumdan çok da kötü etkilenmeyecektir. Yine de kedinize yeterli sevgiyi verdiğinizden emin olun eksiklik hissetmesin. Bizimkiler hemen anlıyor mutsuz olduğumda yanıma geliyorlar jelibon mırıldamaya başlayıp kedi masajı yapıyor şans da yanağını yanağıma sürtmeye yüzümü yalamaya başlıyor. Tabi kediden kediye değişir bizimkiler bana çok bağlı şans çok sevdirmese de çok sevgi verir jelibon da sağolsun masör oldu ösödmf

BiciriginAnnesi

Kediler bağımsız hayvanlardır köpek ve at gibi değillerdir kendi kafalarına göre yaşarlar
Üzülse benim kedim üzülürdü benim ki daha nereyi tirmalasam diye yer arıyor :)
Üstüne yaş mamasını silip süpürüyor ordan da vuruyor kafayı uyuyor
İç sesim : vicdansız annen en zor zamanında yanında bir yerine birşey oldu mu diye canı yaniyor
Peki ya sennn sennnn

Kedimin düşüncesi:gidip topumla oyun oynayayım en iyisi ve gidiyor :)

Bu ara da neden hep mutsuzsun :(

martuyl

Üzülmez ama tepki verebilir. Benimki yanıma geliyor biraz sürünüyor vs mesela ama sonra sen sağ ben selamet. Vınnnn... :D

Willy-Wonka

Benimki hiç tepki vermiyor anlamıyor dahi şöyle bi “ne yapıyo bu salak” der gibi bakıp geçiyor 😅😅

emre3101

Ben ağlamadım o yüzden test etmedim ama küçük kızım ne zaman ağlasa erkek kedim hemen başına geliyor bakıyor ne oluyor diye biz kızıma yaklaşınca kendi uzaklaşıyor ama bu seferde uzaktan takip ediyor yani bizi belki takmıyor ama çocukları düşünüyorlar bence

onların dünyasında ağlamak yok. insanaların ağlamasını ne olarak görüyorlar bilemeyiz ama ben ağladığımda kedim gelip yanıma oturur ve bana bakar ruh hali değişikliği olduğu için merak edip kontrol etmek istiyor olabilir. bir keresinde çok şiddetli bir şekilde ağladığımda da kucağıma gelmişti sebebini bilmiyorum ama kesinlikle daha iyi hissettriyor.