1 Yaşındaki Kedimin Yanına Yavru Kedi Getirdim

ElifMina1

Kedim yavru kediye artık alıştı ve seviyor onu fakat oyun oynarken küçük kediye sert davranabiliyor , bu konuda onu nasıl eğitmeliyim?

6 CEVAP

Gimlihanim

Kediler kavga eder gibi oyun oynuyor. Bunun için yapacağınız bir şey yok aslında. Bir yerine zarar vermediği sürece oyunları o şekilde oluyor. Büyüdükçe küçük olan da öğrenecektir.

fanajal

Rahat olun bişi olmaz.

fanajal

Rahat olun bişi olmaz.

ElifMina1

Başbaşa bırakabilir miyim peki onları? Uyurken ufaklığı yalıyor ama hala tek bırakmak konusunda tedirginim

yumak_bey

Yavru kediyi sevmesine çok sevindim ama her kedide aynısı olmaz kimisi saldırır ve psikolojisi bozulur yalıyor veya arada saldırıyor gibi oynamasını göz ardı etmeyin bence biraz gözlemleyin o şekilde bırakın yazık o yavrucuk da tramva yaşamasın ❤️

Salihaylmz

Büyük bir problem değilse çok da önemsenen bir durum değil
Kediler kardeşleri ile de öyle oynarlar saldırı şiddetlenmedikçe bir şey olmaz