Kedim Mırlamıyor

ilgazdurden

Öncelikle merhaba benim scotish fold (erkek) kedim var daha o zamanlar 5-6 aylıktı yatağa çıkar mırmır yapardı durmadan sürünürdü 9-10 aylık olduğu dönemlerde tamamen bıraktı hatta bana çok sinirli davranıyor tırnak atıyor çok sinirlendiği zaman ancak sabahları sürtünüyor kendini sevdiriyor ama mırlamıyor şuanda 13 aylık ancak kızgınlık dönemini kısırlaştırsam eski mirmirlarina geri dönermi? Nasıl döndürebilirim?

3 CEVAP

emreovec

Şöyle düşünün o zamanlar çocuktu. 9 aylıktan sonra ergen oldu. Şimdi de erişkin sayılır. Karakterleri büyüdükçe değişiyor hayvanların. Eski mırmır haline döner dönmez diyemem ama kısırlaştırma sonrasında daha sakin olabilir tabi ki de.

huqi

Kediler bebekken daha fazla mırlıyor, bebek kediler her dakika mırlıyor zaten rlxmejejdndn

Salihaylmz

Kızgınlıkta pek mutlu olmuyorlar ve stresli oluyorlar o yüzden saldırgan olması normal
Mırlamam mutluluk göstergesidir kesin çözüm diyemem ama kisirlatirirsaniz mırlaması geri dönebilir