Ferplast 10 Kedi Taşıma Kutusu?

D-O

Merhaba, kedim için sağlam ve kaliteli yeni bir box almayı düşünüyorum. Ferplast atlas 10 isimli boxu kullananlar var mı, memnun musunuz?

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/ferplast-atlas-10-el-kedi-tasima-cantasi-48x325x29cm-gri.html

11 CEVAP

Gimlihanim

Çok öneriliyor. Plastiği kaliteli ve sağlam diye yorumlar gördüm. Ben de düşünüyorum almayı açıkçası. Kullanan varsa ben de yorumları için takipte olacağım.

PaladinLucie

Benim 5.5-6 kg'lik dana buna sığmıyor yatamıyor içine. Almışken atlas 20 almak daha mantıklı.

D-O

@Gimlihanim evet ben de yorumlarinin iyi oldugunu okudum. Bakalim simdi siparis verdim, geldiginde guncellerim :)

@PaladinLucie aslinda 20 ile arasinda kaldim ama 20 buyuk olabilir gibi geldi, bazen veterinere yuruyerek gidiyoruz. Tasimasi zor olur diye dusunerek 10 olani siparis verdim. Kedim cok iri yari degil zaten, onceki boxu da bu olculere yakindi. Kargom ulasinca daha net anlayacagim :)

Palyaco

Ferplast jet 20 daha iyi arasında 30 tl fark var indirim kodu paylaşım 28 tl indirim uyguluyor 6269321

Ferplast atlas 20 kullanıyorum. Gayet memnunum. Almışken büyüğünü ve kalitelisini almak en iyisi, çünkü bir kere alınan şeyler bunlar. Bir de araba yolculuğunda vs. hayvanlar küçücük kutular içinde darlanabiliyor. Kilolu kediniz yoksa bile büyük kutudan zarar gelmez. Kış aylarında içine battaniye, minder vs. koyunca küçülüyor zaten.

yumak_bey

alabiliyorsanız alın bence :(

teddybal

Kesinlikle öneririm biz çok memnunuz, bence de almışken büyüğünü alın ama küçüğü de çok sağlam olduğu için taşıma kapasitesi iyi yani sizi yarı yolda bırakmaz, sadece veterinere götürmek için lazımsa küçük yeterli ama seyahat sırasında atlas20 daha iyi olur. Bu arada küçüğü klasik taşıma çantaları ile aynı boyutta (***********'nın kendi sattığı kedi taşıma çantaları var ya bilirsiniz onunla aynı, Şenyayla 5080 diye de geçiyor.)

D-O

Herkese cevaplar için teşekkür ederim :)
Dediğiniz gibi fiyat performans açısından atlas 20 daha iyi olabilirdi ama Atlas 10 olanda karar kıldım, kısa yolculuklar ve veterinere elde götürebilmek için bu daha rahat olur diye düşündüm. Şimdiki boxuyla aynı ölçülerdeymiş zaten ölçtüm. Bakalım artık, umuyorum kedim için daha iyidir ve benim için de taşıması rahat olur :)

teddybal

h epsiburada olacaktı yıldızlı yer

Salihaylmz

Kırık falan gelme olasılığı oluyor güvenilir bir yerden alın

Salihaylmz

Petlebi baya sağlam yolluyor ben diğer satış yerleri için söyledim