Kedimin Dikisine Ne Olmus

Muratkutuk

Kedimi severken karnına baktım ve dikişlerin çoğu yoktu ne olmuş olabilir neden dikişler yok dökmüş olabilirm

3 CEVAP

NurAnnLynn

Yarasını açık bırakmış yani koruyucu bir elbise veya yakalık kullanmadıysanız kendisi oynayıp kopartmış olabilir

huqi

Kaç gün oldu kısırlaştıralı?
İyileşmeden dikişlerini koparmış gibi. Yakalık takın lütfen

Benim kedimde dikislerini kendi sokmuştu veterinerimize arayip sordugumda yara islesmeye basladigi icin kasiniyor ve o yuzden cikariyor demisti.boyunluk taktigimizda cok gerildigi için cikafmistik. Ve veterinerimiz yaranın fotografini istemisti fotoyu attigiminda yara agzi kapandigi icin tehlike olmadigini endişelenmemize gerek olmadigini soylemisti. Sizde veterinerinizi arayip fotograf atip sorabilirsiniz.