Kısırlaştırma Sonrası Ev Bakımı

Willy-Wonka

Merhabalar muhtemelen bu başlık altında bir sürü soru ve cevap var fakat kedim kutusunda çişini yapmış şuan uyuyor fakat her yeri çiş olmuş tabi görünür yerleri ıslak bir peçete ile silmeye çalıştım ama bir daha tuvaletine girip çiş yaptı. Zaten ilaç da olmuş her yeri. Tahmini ne zaman sersemliği geçer. Kendini temizleyene kadar beklemem gerrkir sanırım dimi kucağıma falan da gelip yattı çünkü beraber çiş kokuyoruz

4 CEVAP

_SeNa

Kedim kısırlaştığı günün akşamına iyice ayılmıştı, öglen kısırlaştı. Sonraki gün tamamen eskisi gibi oldu oyun falan oynamaya başladı. Islak bezle silin sonra kendini temizler.

Salihaylmz

1 güne komple geçiyor benim kedim de öyle olmuştu

Eğer gaz anestezi uygulandiysa sersemligi cavuk geçiyor ama katı anestezi kullanildiysa yani kisirlastirma islemi kedi uyutulup yapildiysa minimum 1 gun vermek gerekiyor kediye. Benim kedim 1.5 gun sonra iyiye kendine geldi . 5 gub sonra evde dolasmaya ve eski haline dondu.

NorthNight

İlk gün biraz ağrı ve anestezi etkisiyle sersemliği atamıyorlar. Bizde de tüyleri batikon olmuştu birazda çişi bulaşmıştı, ben hiç karışmadım açıkcası daha fazla strese sokmamak için. O toparlandıkça temizledi. Zaten iyice ayıldığında bi kaç gün deli gibi yalanıyorlar.
O toparlandıktan sonrada ben her şeyi yıkayıp temizlemiştim yatağını yattığı yerleri vs.