Kedim Erkek Kısırlaştırmak İstiyoruz Antalya Da Tavsiye Edebilceğiniz Çok Pahalı Olmayan Yer Varmi

Tlgcnd

Cins kedimiz var erkek ve kısırlaştırmak istiyoruz güvenebilceğimiz Antalya da tavsiye edebilceğiniz veteriner hastane falan varmı

4 CEVAP

aliberken

Veterineri hangi bölgede arıyorsunuz ?
Bahçelide bulunan Antalya Hayvan Hastanesini önerebilirim.Kedimi kısırlaştırmadım ama aşı için gittiğimde memnun kaldım.Daha önceden bir arkadaş daha aynı soruyu sormuştu ve sanırım aynı yerde kısırlaştırma işlemini yaptırdı.Bulabilirseniz görüşün memnun kalıp kalmadığını.

Yampirik

2 ay önce kedimi kısırlaştırdım Antalya hayvan hastanesinde kesinlikle tavsiye ederim

Yampirik

ve o kişi bendim evet soru sormuştum :D

Tlgcnd

Tamam çok teşekkürler Aradım Akdeniz hayvan hastanesini.En kısa zamanda gidicem