Pati Puanlar

TekirKediMia

Pati puanların kullanımıyla ilgili herhangi bir gelişme var mı? Yakında olacak yazıyor ama anladığım kadarıyla uzun süredir durum böyle :( Önceki sorularda bazı arkadaşlar cevaplara Petlebi'nin telefonla aradığını yazmışlar, bu uygulama nasıl oluyor bilen var mı?

3 CEVAP

Salihaylmz

Henüz öyle bir şey yok evet olucak diyorlardı
Petlebi telefonla arayıp adres istediği oluyor hediye gönderiyor ama bunu puanla alakalı bir durum mu bilmiyorum

Salihaylmz

Rica ederim umarım 🥰

TekirKediMia

@Salihaylmz teşekkürler cevap için. Umarım yakın zamanda pati puanlarla ilgili düzenleme olur.