2 Kedi 2 Tuvalet Mi ?

ElifMina1

Her 1 kediye ayrı tuvalet mi kullanılmalı? 2 kedim var , fikir verirseniz sevinirim

11 CEVAP

Salihaylmz

Kedi sayısı+1
Yani 2 kediye 3 tuvalet ideal olanı bu ama 2 tuvalet de olur

Ben ilk bir tuvaletle başladım, ama sonra biraz onları izleyince kavga ettiklerini gördüm. Sıra oluyodu tuvalette😄 sonra ikinciyi aldım. Sizde kedilerinize göre davranabilirsiniz. Normalde bir tuvalet kullansanız da sıkıntı olmaz.

betulbakioglu

hastaliklara karsi 2 tuvalet iyi

Warriorsans

Bizde 2 kedi var 2 tuvalet kullanıyorduk dün itibariyle 3. Tuvaletimizi de aldık en idealı kedi sayısı +1 tuvalet diyorlar. Bize 2 tuvalet de gayet yeterli oluyordu ama 3. Yü elekli kap aldım peletle kullanmak için

hannnngggg

2 kediye 3 tuvalet jackson galaxy babamız öyle diyor

beyzathemoc1

Ben 1 kullanıyorum çünkü lunada takıntı var iki kuma da çişini yapmak için azar azar yapiyo enfeksiyon vs var sandım aklım çıktı 2. Kabı kaldırınca düzeldi

Palyaco

Büyük xxl olanlardan 1 adet yeterli

Gimlihanim

Kedi sayısı + 1 olması gerekiyormuş. Ama 2 tane de yeterli olur sanırım.

emre3101

Benimde 2 kedim var ve tek tuvalet kullanıyorum temizleme işini çoğaltırsak tek tuvalet yetecektir diye düşünüyorum çam peleti kumu kullanıyorum zaten ikisine bir tuvalet yetiyor kavga falan olmuyor ki zaten iki tuvalet olsa yine değişmeyecek gidip birbirinin yerine yapacaklar kavga çıkacak olsa yine çıkar ondan dolayı kedimizi egitmemiz gerekiyor paylaşmayı bilecek ben iki kedimde bunu öğrettim çok şükür tek tuvalet 2 mama kabı 1er tane tek ve büyük su kabı büyük olmasının sebebi dişi kedim küçük olanları döküyor kırıyor

NurAnnLynn

ben bir kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım ayrıca kum olarak da ever clean in çoklu kedi kullanımına uygun kumu var onu kullanıyorum kedileriniz aynı kumu kullanacaksa kesinlikle öneririm

Ben de tek tuvalet kullanıyorum 2 kedim var ve hiç bir sıkıntı yok sadece temizlik sıklığını artırmalısınız malum daha hızlı kirleniyor ben günde 2 defa temizliyorum ve yeterli oluyor.